Dragons bestyrelse 2022

254037629_4816998651673236_5024000905402377936_n.jpg

Formand

20211106_175811 - Kopi.jpg

Navn: Anders Sølbech
Kontakt: 21 72 83 81
Email:
Formand@Holstebro-Dragons.dk

Kasser

20211106_175748.jpg

Navn: Lasse Gadegaard
Kontakt:
26 15 34 67
Email: Kasser@Holstebro-Dragons.dk

Bestyrelsesmedlem

20211106_180017.jpg

Navn: Betina Trampedach
Kontakt: 28 19 67 19
Email:
Betina@Holstebro-Dragons.dk

Næstformand

20211106_175839.jpg

Navn: Hans Pedersen
Kontakt: 71 99 09 21
Email:
Nformand@Holstebro-Dragons.dk

Sportschef / Sponsor ansvarlig

20211106_175910.jpg

Navn: Asbjørn Viller
Kontakt: 42 34 45 34
Email:
Asbjorn-l@hotmail.com

Suppleant / U19/senior koordinator

20211106_175935.jpg

Navn: Mikkel Foldager
Kontakt: 31 49 06 17
Email:
Mikkelfoldager@outlook.dk

Suppleant

20211106_175959.jpg

Navn: Rasmus Bukhave
Kontakt: 28 51 37 70
Email:
Rasmusbk95@gmail.com